Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Učebnice, skripta, odborná
- Speciální chirurgie Sv. 1. - Chirurgie hlavy a krku - neurochirurgie. - Učebnice chirurgie pro české a slovenské mediky : Celost. vysokošk. učebnice.
Speciální chirurgie Sv. 1. - Chirurgie hlavy a krku - neurochirurgie. - Učebnice chirurgie pro české a slovenské mediky : Celost. vysokošk. učebnice.
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Speciální chirurgie Sv. 1. - Chirurgie hlavy a krku - neurochirurgie. - Učebnice chirurgie pro české a slovenské mediky : Celost. vysokošk. učebnice.Skladem119,00 Kč/ ks
Kompletní specifikace
Zaměření
Učební nebo odborná příručka k tématu Speciální chirurgie Sv. 1. - Chirurgie hlavy a krku - neurochirurgie. - Učebnice chirurgie.
Bibliografické údaje
- Jazyk: česky, slovensky
- Rok vydání: 1959
- Vydání: 1., souborné vyd.
- Nakladatel: SZdN
- Místo: Praha
- Rozměry: 8°
Stav nabízeného výtisku
stav: Originál vazba Pozn. v knize je podtrháváno barevně, jinak je v pěkném stavu. Fotografie knihy je ilustrační.
Zboží zařazeno v kategoriích
